Национальные
Международные
|
Лига PLS. м 2019-2020
Таблицы:
Таблица
Матчи
Тоталы
Шахматка
11.03.20 |
Гданьск – Варта Заверце |
3:0
(25:18, 25:20, 25:20)
|
75:58 |
|
|
Радом – Олштын |
1:3
(24:26, 25:20, 20:25, 23:25)
|
92:96 |
|
09.03.20 |
Любин – Бендзин |
3:2
(28:26, 21:25, 23:25, 25:17, 15:8)
|
112:101 |
|
08.03.20 |
ГКС Катовице – Ястржебски |
3:1
(25:21, 29:31, 25:23, 25:21)
|
104:96 |
|
|
Гданьск – Политехника |
3:0
(25:23, 26:24, 25:19)
|
76:66 |
|
07.03.20 |
Олштын – Кедзержин Козле |
1:3
(19:25, 23:25, 27:25, 17:25)
|
86:100 |
|
|
Быдгощ – Сувалки |
3:0
(26:24, 25:21, 25:23)
|
76:68 |
|
06.03.20 |
Варта Заверце – Ресовя Жешув |
2:3
(25:21, 21:25, 22:25, 25:17, 13:15)
|
106:103 |
|
|
СКРА – Радом |
3:2
(23:25, 25:17, 25:16, 21:25, 15:9)
|
109:92 |
|
04.03.20 |
Гданьск – Сувалки |
0:3
(15:25, 20:25, 14:25)
|
49:75 |
|
03.03.20 |
Бендзин – Олштын |
2:3
(17:25, 25:21, 25:20, 21:25, 11:15)
|
99:106 |
|
01.03.20 |
Быдгощ – Любин |
2:3
(29:27, 23:25, 25:20, 20:25, 12:15)
|
109:112 |
|
|
Варта Заверце – СКРА |
3:1
(25:21, 20:25, 25:20, 25:14)
|
95:80 |
|
29.02.20 |
Политехника – ГКС Катовице |
3:2
(19:25, 17:25, 25:21, 25:23, 15:13)
|
101:107 |
|
|
Ястржебски – Ресовя Жешув |
3:0
(25:18, 25:20, 25:22)
|
75:60 |
|
|
Кедзержин Козле – Гданьск |
3:2
(25:18, 25:15, 22:25, 22:25, 15:12)
|
109:95 |
|
28.02.20 |
Сувалки – Радом |
1:3
(23:25, 42:44, 25:22, 21:25)
|
111:116 |
|
27.02.20 |
Олштын – Быдгощ |
3:0
(25:13, 25:14, 25:17)
|
75:44 |
|
26.02.20 |
Ресовя Жешув – Политехника |
1:3
(23:25, 25:21, 20:25, 18:25)
|
86:96 |
|
|
Гданьск – Бендзин |
3:1
(25:19, 21:25, 25:16, 25:16)
|
96:76 |
|
|
ГКС Катовице – Кедзержин Козле |
0:3
(22:25, 20:25, 20:25)
|
62:75 |
|
25.02.20 |
СКРА – Ястржебски |
0:3
(22:25, 23:25, 19:25)
|
64:75 |
|
23.02.20 |
Быдгощ – Гданьск |
1:3
(25:21, 19:25, 15:25, 15:25)
|
74:96 |
|
|
Сувалки – Варта Заверце |
3:1
(17:25, 25:22, 25:19, 25:22)
|
92:88 |
|
22.02.20 |
Ястржебски – Радом |
0:3
(23:25, 26:28, 19:25)
|
68:78 |
|
|
Кедзержин Козле – Ресовя Жешув |
3:0
(25:20, 25:22, 25:19)
|
75:61 |
|
|
Политехника – СКРА |
3:1
(25:22, 31:29, 18:25, 25:14)
|
99:90 |
|
21.02.20 |
Любин – Олштын |
0:3
(19:25, 23:25, 23:25)
|
65:75 |
|
|
Бендзин – ГКС Катовице |
3:0
(25:17, 25:18, 25:23)
|
75:58 |
|
17.02.20 |
ГКС Катовице – Быдгощ |
3:1
(33:35, 25:16, 25:15, 25:18)
|
108:84 |
|
16.02.20 |
Варта Заверце – Ястржебски |
3:2
(21:25, 19:25, 28:26, 25:22, 15:11)
|
108:109 |
|
|
СКРА – Кедзержин Козле |
3:2
(25:21, 25:17, 25:27, 21:25, 15:10)
|
111:100 |
|
15.02.20 |
Ресовя Жешув – Бендзин |
2:3
(23:25, 25:18, 25:20, 20:25, 11:15)
|
104:103 |
|
|
Радом – Политехника |
3:1
(25:19, 22:25, 25:21, 25:23)
|
97:88 |
|
14.02.20 |
Олштын – Сувалки |
1:3
(32:34, 23:25, 25:23, 17:25)
|
97:107 |
|
|
Гданьск – Любин |
3:0
(26:24, 25:17, 25:16)
|
76:57 |
|
10.02.20 |
Радом – Ресовя Жешув |
3:0
(25:15, 25:17, 25:19)
|
75:51 |
|
09.02.20 |
Политехника – Олштын |
3:1
(25:21, 25:17, 18:25, 25:18)
|
93:81 |
|
|
Сувалки – СКРА |
3:1
(16:25, 25:22, 25:21, 28:26)
|
94:94 |
|
08.02.20 |
Бендзин – Быдгощ |
3:1
(25:21, 19:25, 25:19, 25:20)
|
94:85 |
|
|
Кедзержин Козле – Любин |
3:1
(25:21, 23:25, 25:12, 25:21)
|
98:79 |
|
|
Ястржебски – Гданьск |
3:1
(21:25, 25:19, 25:21, 25:20)
|
96:85 |
|
07.02.20 |
Варта Заверце – ГКС Катовице |
0:3
(22:25, 22:25, 19:25)
|
63:75 |
|
05.02.20 |
Бендзин – Политехника |
0:3
(20:25, 27:29, 15:25)
|
62:79 |
|
|
Любин – Ястржебски |
1:3
(28:26, 18:25, 17:25, 11:25)
|
74:101 |
|
|
Сувалки – Кедзержин Козле |
0:3
(31:33, 18:25, 19:25)
|
68:83 |
|
04.02.20 |
СКРА – Гданьск |
3:0
(27:25, 25:22, 25:21)
|
77:68 |
|
03.02.20 |
Быдгощ – Ресовя Жешув |
3:2
(26:24, 18:25, 22:25, 25:19, 15:12)
|
106:105 |
|
02.02.20 |
Политехника – Варта Заверце |
3:0
(25:20, 25:21, 25:19)
|
75:60 |
|
01.02.20 |
Любин – ГКС Катовице |
3:1
(25:23, 25:22, 16:25, 25:19)
|
91:89 |
|
|
Сувалки – Ястржебски |
1:3
(16:25, 25:20, 17:25, 18:25)
|
76:95 |
|
|
Кедзержин Козле – Радом |
3:0
(25:19, 25:21, 25:21)
|
75:61 |
|
31.01.20 |
Бендзин – СКРА |
0:3
(17:25, 20:25, 18:25)
|
55:75 |
|
|
Олштын – Гданьск |
0:3
(19:25, 18:25, 20:25)
|
57:75 |
|
29.01.20 |
Ресовя Жешув – ГКС Катовице |
1:3
(25:22, 20:25, 20:25, 19:25)
|
84:97 |
|
27.01.20 |
Бендзин – Радом |
3:1
(26:24, 25:15, 19:25, 25:21)
|
95:85 |
|
26.01.20 |
Ресовя Жешув – Любин |
0:3
(20:25, 20:25, 14:25)
|
54:75 |
|
|
Политехника – Ястржебски |
3:0
(25:21, 26:24, 25:22)
|
76:67 |
|
25.01.20 |
ГКС Катовице – Олштын |
3:2
(22:25, 28:26, 25:17, 23:25, 15:11)
|
113:104 |
|
|
СКРА – Быдгощ |
3:0
(25:23, 25:16, 25:23)
|
75:62 |
|
|
Варта Заверце – Кедзержин Козле |
0:3
(20:25, 20:25, 20:25)
|
60:75 |
|
22.01.20 |
Кедзержин Козле – Ястржебски |
2:3
(22:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:15)
|
103:113 |
|
|
Бендзин – Варта Заверце |
3:0
(25:20, 27:25, 31:29)
|
83:74 |
|
|
Гданьск – ГКС Катовице |
2:3
(24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21)
|
114:113 |
|
|
Любин – СКРА |
0:3
(22:25, 20:25, 19:25)
|
61:75 |
|
|
Быдгощ – Радом |
3:2
(25:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9)
|
108:102 |
|
|
Олштын – Ресовя Жешув |
1:3
(16:25, 25:19, 23:25, 21:25)
|
85:94 |
|
21.01.20 |
Сувалки – Политехника |
0:3
(22:25, 21:25, 23:25)
|
66:75 |
|
19.01.20 |
ГКС Катовице – СКРА |
0:3
(18:25, 17:25, 17:25)
|
52:75 |
|
|
Радом – Гданьск |
3:2
(25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12)
|
108:105 |
|
18.01.20 |
Политехника – Быдгощ |
3:0
(25:16, 25:20, 25:23)
|
75:59 |
|
|
Бендзин – Кедзержин Козле |
3:1
(25:17, 25:23, 28:30, 25:19)
|
103:89 |
|
17.01.20 |
Олштын – Варта Заверце |
1:3
(25:23, 23:25, 21:25, 21:25)
|
90:98 |
|
|
Сувалки – Ресовя Жешув |
3:1
(25:19, 25:21, 20:25, 25:21)
|
95:86 |
|
12.01.20 |
Кедзержин Козле – Быдгощ |
3:0
(25:21, 25:20, 25:20)
|
75:61 |
|
|
Любин – Сувалки |
3:1
(25:21, 18:25, 25:22, 25:19)
|
93:87 |
|
04.01.20 |
Сувалки – ГКС Катовице |
2:3
(25:21, 19:25, 20:25, 25:21, 12:15)
|
101:107 |
|
26.12.19 |
Сувалки – Бендзин |
3:1
(25:22, 21:25, 26:24, 26:24)
|
98:95 |
|
23.12.19 |
Политехника – Любин |
3:0
(25:13, 25:22, 25:23)
|
75:58 |
|
22.12.19 |
СКРА – Сувалки |
3:1
(26:28, 29:27, 25:23, 25:20)
|
105:98 |
|
|
Гданьск – Ястржебски |
1:3
(18:25, 14:25, 25:23, 19:25)
|
76:98 |
|
21.12.19 |
Олштын – Политехника |
1:3
(21:25, 17:25, 25:21, 21:25)
|
84:96 |
|
|
Любин – Кедзержин Козле |
0:3
(19:25, 17:25, 21:25)
|
57:75 |
|
|
ГКС Катовице – Варта Заверце |
3:1
(25:20, 25:18, 23:25, 25:18)
|
98:81 |
|
20.12.19 |
Быдгощ – Бендзин |
2:3
(26:24, 19:25, 20:25, 25:21, 13:15)
|
103:110 |
|
|
Ресовя Жешув – Радом |
3:1
(21:25, 25:20, 25:21, 25:17)
|
96:83 |
|
18.12.19 |
Олштын – СКРА |
0:3
(18:25, 22:25, 20:25)
|
60:75 |
|
17.12.19 |
Сувалки – Гданьск |
3:2
(18:25, 22:25, 25:16, 25:21, 16:14)
|
106:101 |
|
15.12.19 |
Бендзин – Любин |
3:2
(23:25, 25:23, 23:25, 25:19, 15:13)
|
111:105 |
|
|
Радом – СКРА |
1:3
(19:25, 25:18, 31:33, 22:25)
|
97:101 |
|
|
Ресовя Жешув – Варта Заверце |
3:1
(25:20, 20:25, 25:19, 27:25)
|
97:89 |
|
14.12.19 |
Политехника – Гданьск |
3:0
(25:23, 25:23, 27:25)
|
77:71 |
|
|
Кедзержин Козле – Олштын |
3:1
(25:21, 25:14, 23:25, 25:14)
|
98:74 |
|
|
Ястржебски – ГКС Катовице |
3:2
(20:25, 21:25, 25:20, 25:20, 15:10)
|
106:100 |
|
13.12.19 |
Сувалки – Быдгощ |
3:2
(17:25, 25:18, 25:18, 20:25, 15:8)
|
102:94 |
|
12.12.19 |
Бендзин – Ресовя Жешув |
2:3
(25:17, 17:25, 19:25, 25:20, 13:15)
|
99:102 |
|
08.12.19 |
СКРА – Варта Заверце |
3:0
(25:21, 25:17, 25:20)
|
75:58 |
|
|
Гданьск – Кедзержин Козле |
1:3
(23:25, 25:19, 34:36, 17:25)
|
99:105 |
|
07.12.19 |
Радом – Сувалки |
2:3
(18:25, 25:20, 25:23, 18:25, 7:15)
|
93:108 |
|
|
Олштын – Бендзин |
2:3
(25:23, 22:25, 25:15, 21:25, 13:15)
|
106:103 |
|
|
ГКС Катовице – Политехника |
2:3
(23:25, 25:21, 28:26, 23:25, 14:16)
|
113:113 |
|
06.12.19 |
Ресовя Жешув – Ястржебски |
0:3
(12:25, 20:25, 15:25)
|
47:75 |
|
|
Любин – Быдгощ |
3:0
(25:19, 25:16, 25:20)
|
75:55 |
|
04.12.19 |
Варта Заверце – Гданьск |
0:3
(19:25, 24:26, 24:26)
|
67:77 |
|
02.12.19 |
Бендзин – Гданьск |
1:3
(28:30, 25:22, 23:25, 27:29)
|
103:106 |
|
|
Быдгощ – Олштын |
2:3
(25:22, 18:25, 20:25, 27:25, 8:15)
|
98:112 |
|
01.12.19 |
Политехника – Ресовя Жешув |
3:1
(20:25, 25:22, 25:15, 25:18)
|
95:80 |
|
|
Варта Заверце – Радом |
1:3
(23:25, 19:25, 25:21, 17:25)
|
84:96 |
|
30.11.19 |
Сувалки – Любин |
0:3
(12:25, 21:25, 22:25)
|
55:75 |
|
|
Кедзержин Козле – ГКС Катовице |
3:1
(25:22, 24:26, 25:18, 25:17)
|
99:83 |
|
|
Ястржебски – СКРА |
3:2
(25:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13)
|
109:115 |
|
27.11.19 |
СКРА – Политехника |
3:1
(25:23, 21:25, 25:22, 25:20)
|
96:90 |
|
|
Гданьск – Быдгощ |
3:2
(25:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13)
|
109:105 |
|
|
Радом – Ястржебски |
1:3
(19:25, 27:25, 18:25, 23:25)
|
87:100 |
|
|
Олштын – Любин |
3:1
(29:31, 25:16, 25:20, 25:15)
|
104:82 |
|
|
ГКС Катовице – Бендзин |
3:1
(25:21, 23:25, 25:22, 27:25)
|
100:93 |
|
|
Ресовя Жешув – Кедзержин Козле |
2:3
(26:28, 23:25, 25:23, 25:23, 11:15)
|
110:114 |
|
26.11.19 |
Варта Заверце – Сувалки |
3:0
(25:22, 25:22, 25:23)
|
75:67 |
|
24.11.19 |
Политехника – Радом |
3:0
(25:22, 25:20, 25:22)
|
75:64 |
|
|
Любин – Гданьск |
0:3
(27:29, 19:25, 19:25)
|
65:79 |
|
|
Кедзержин Козле – СКРА |
3:0
(25:22, 25:22, 25:18)
|
75:62 |
|
23.11.19 |
Быдгощ – ГКС Катовице |
2:3
(25:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15)
|
102:105 |
|
|
Сувалки – Олштын |
3:1
(25:20, 25:19, 23:25, 27:25)
|
100:89 |
|
22.11.19 |
Ястржебски – Варта Заверце |
3:0
(25:15, 26:24, 25:13)
|
76:52 |
|
20.11.19 |
Кедзержин Козле – Политехника |
2:3
(25:22, 22:25, 25:20, 18:25, 11:15)
|
101:107 |
|
|
Варта Заверце – Любин |
3:0
(25:17, 25:20, 25:19)
|
75:56 |
|
|
Радом – ГКС Катовице |
3:1
(25:22, 25:23, 22:25, 25:18)
|
97:88 |
|
|
СКРА – Ресовя Жешув |
3:0
(25:19, 25:23, 25:21)
|
75:63 |
|
19.11.19 |
Ястржебски – Быдгощ |
3:2
(25:21, 25:27, 25:23, 24:26, 15:11)
|
114:108 |
|
17.11.19 |
Радом – Кедзержин Козле |
0:3
(24:26, 25:27, 22:25)
|
71:78 |
|
|
Гданьск – Олштын |
1:3
(27:29, 26:24, 26:28, 17:25)
|
96:106 |
|
16.11.19 |
СКРА – Бендзин |
3:1
(25:21, 25:21, 23:25, 25:23)
|
98:90 |
|
|
ГКС Катовице – Любин |
2:3
(25:20, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15)
|
103:108 |
|
|
Варта Заверце – Политехника |
2:3
(20:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18)
|
106:102 |
|
15.11.19 |
Ястржебски – Сувалки |
3:0
(25:21, 25:22, 25:22)
|
75:65 |
|
13.11.19 |
Гданьск – Ресовя Жешув |
3:0
(25:14, 25:22, 25:19)
|
75:55 |
|
|
Быдгощ – Варта Заверце |
1:3
(25:23, 22:25, 19:25, 22:25)
|
88:98 |
|
|
Любин – Радом |
1:3
(25:22, 28:30, 22:25, 21:25)
|
96:102 |
|
12.11.19 |
Ястржебски – Олштын |
0:3
(21:25, 24:26, 29:31)
|
74:82 |
|
10.11.19 |
Быдгощ – СКРА |
0:3
(19:25, 15:25, 27:29)
|
61:79 |
|
|
Радом – Бендзин |
3:0
(25:22, 25:21, 25:22)
|
75:65 |
|
09.11.19 |
Любин – Ресовя Жешув |
1:3
(25:19, 18:25, 15:25, 21:25)
|
79:94 |
|
|
Ястржебски – Политехника |
0:3
(21:25, 15:25, 20:25)
|
56:75 |
|
|
Кедзержин Козле – Варта Заверце |
3:1
(23:25, 25:22, 27:25, 25:23)
|
100:95 |
|
08.11.19 |
Олштын – ГКС Катовице |
3:2
(25:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9)
|
103:101 |
|
06.11.19 |
Ресовя Жешув – Быдгощ |
3:0
(25:21, 25:18, 25:22)
|
75:61 |
|
|
Бендзин – Ястржебски |
0:3
(21:25, 19:25, 23:25)
|
63:75 |
|
|
Кедзержин Козле – Сувалки |
3:1
(21:25, 25:20, 25:20, 27:25)
|
98:90 |
|
04.11.19 |
Радом – Быдгощ |
3:2
(21:25, 25:17, 23:25, 25:19, 17:15)
|
111:101 |
|
|
Политехника – Сувалки |
3:1
(25:19, 26:24, 20:25, 25:23)
|
96:91 |
|
03.11.19 |
Варта Заверце – Бендзин |
3:1
(20:25, 25:19, 25:23, 25:19)
|
95:86 |
|
|
Ястржебски – Кедзержин Козле |
0:3
(23:25, 21:25, 20:25)
|
64:75 |
|
02.11.19 |
ГКС Катовице – Гданьск |
2:3
(23:25, 25:21, 25:27, 25:15, 11:15)
|
109:103 |
|
|
СКРА – Любин |
2:3
(14:25, 25:16, 20:25, 25:23, 12:15)
|
96:104 |
|
|
Ресовя Жешув – Олштын |
1:3
(20:25, 20:25, 25:21, 19:25)
|
84:96 |
|
30.10.19 |
Варта Заверце – Олштын |
3:1
(25:16, 24:26, 25:21, 25:23)
|
99:86 |
|
|
Гданьск – Радом |
3:1
(25:13, 21:25, 25:19, 25:21)
|
96:78 |
|
|
Кедзержин Козле – Бендзин |
3:0
(27:25, 25:21, 28:26)
|
80:72 |
|
|
Быдгощ – Политехника |
0:3
(21:25, 23:25, 13:25)
|
57:75 |
|
|
СКРА – ГКС Катовице |
3:2
(19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)
|
108:107 |
|
|
Ястржебски – Любин |
3:0
(25:20, 25:23, 25:7)
|
75:50 |
|
|
Ресовя Жешув – Сувалки |
1:3
(25:23, 17:25, 16:25, 22:25)
|
80:98 |
|
27.10.19 |
Гданьск – СКРА |
1:3
(19:25, 25:22, 24:26, 17:25)
|
85:98 |
|
|
ГКС Катовице – Ресовя Жешув |
3:2
(20:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:10)
|
106:103 |
|
26.10.19 |
Быдгощ – Ястржебски |
0:3
(22:25, 17:25, 20:25)
|
59:75 |
|
|
Политехника – Бендзин |
3:1
(25:20, 18:25, 25:22, 25:22)
|
93:89 |
|
|
Любин – Варта Заверце |
2:3
(25:21, 23:25, 20:25, 25:23, 13:15)
|
106:109 |
|
|
Олштын – Радом |
3:2
(22:25, 25:17, 25:15, 15:25, 15:13)
|
102:95 |
|
|
|